O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem doświadczonych korepetytorów, których celem jest przekazanie wiedzy młodemu pokoleniu w jak najprostszy sposób.
Każdy z nas świetnie dogaduje się z uczniami w każdym wieku, ponieważ wszyscy współpracowali z dziesiątkami uczniów w różnym wieku.

Nauczanie to nasza pasja, jesteśmy korepetytorami, żeby spełniać marzenia naszych uczniów o dostaniu dobrych ocen, o zdaniu matury 
i o dostaniu się na wymarzoną uczelnię. 

Korepetycje przeprowadzamy w przyjemniej atmosferze dla każdego ucznia, ponieważ rozumiemy ich indywidualne potrzeby. 
Dla każdego ucznia mamy mnóstwo cierpliwości i uśmiechu, który jest nieodłącznym elementem naszych lekcji.
Nasze korepetycje nie są nudną lekcją w szkole. Staramy się pokazać naukę z przyjemniejszej strony niż tą którą uczniowie często spotykają w szkole.

Nasz zespół to młode osoby, które bardzo dobrze obsługują narzędzia do udzielania korepetycji online. Posiadamy sprzęty elektroniczne: tablety, laptopy i komputery, żeby za ich pomocą udzielać korepetycji. Ponadto, posiadamy własne materiały, których używamy do udzielania lekcji.

5 (z wielu) powodów dlaczego powinniście uczyć się z nami

1. Świetni korepetytorzy

Specjalnie dla was wybieramy najlepszych korepetytorów z całej Polski!

Każdy z naszych korepetytorów posiada duże doświadczenie w udzielaniu korepetycji. W jednym miejscu masz dostęp do samych ekspertów w swoich dziedzinach, żebyś nie musiał przeglądać setek ogłoszeń w Internecie i po wyborze korepetytora był z niego niezadowolony.  

Z Będzie 5 macie pewność, że korepetytorzy zapewniają najwyższą jakość korepetycji.

2. Przyjazna atmosfera

Mówimy STOP nauce w nieprzyjemniej atmosferze!

Najlepszy korepetytor to ten, który dostosowuje się do Was – uczniów, dlatego nasi doświadczeni korepetytorzy posiadają dużo cierpliwości
oraz koleżeńskie usposobienie.
Tłumacząc zadania traktujemy naszych uczniów jak rówieśników, nie przejmujcie się, że pytacie któryś raz, jesteście tu, żeby się nauczyć!

3. Oszczędność czasu i pieniędzy

Już nigdy więcej nie przepłacajcie za korepetycje.

Bardzo często trzeba płacić za dojazd korepetytora do ucznia.
To nie jest fair! Oszczędźcie czas i pieniądze wybierając nasze usługi w przystępnych cenach. 
Korepetycje online są jak korepetycje stacjonarne, a nawet lepsze, bo nie musicie tracić czasu w komunikacji miejskiej. Sprawdźcie nas!

4. Kiedy chcesz i gdzie chcesz

Napięty harmonogram? Macie dużo zajęć po szkole? 

Rozumiemy potrzeby naszych uczniów, dlatego udostępniamy kalendarze naszych korepetytorów w czasie rzeczywistym, żebyście mogli wybrać sobie najlepiej pasujący Wam termin. W dodatku, możecie mieć lekcje gdzie tylko chcecie, potrzebujecie jedynie Internetu.
Uczcie się angielskiego będąc we Francji a matematyki u babci na wsi,
to Wy decydujecie!

5. Łatwa i szybka rezerwacja

Jeszcze nigdy rezerwacja korepetycji nie była taka prosta!

Dzięki zastosowaniu najnowszego systemu do rezerwacji cały proces trwa mniej niż 3 minuty! To przełom na rynku korepetycji. 
Tylko kilka kliknięć dzieli Cię od zarezerwowania lekcji. Chcecie spotykać się co tydzień o tej samej porze? Żaden problem!

Wypróbujcie nasz system już dziś!